Predmetna 2022/2023

Likovni konkurs "Moj grad u budućnosti"

U organizaciji Evropske unije i Vlade Srbije realizovan je projekat izrade strategije razvoja urbanog područja u sklopu koga je otvoren likovni konkurs "Moj grad u budućnosti".

Učešće na likovnom konkursu je uzela i naša škola, tačnije odeljenje 7/2, odeljenjskog starešine Miloša Pavlovića. Svi učenici su dobili od organizatora poklon, odgovarajući pribor za rad i uzeli učešće na konkursu.

Škola je na izložbi predstavljena sa 18 radova. U svečanoj sali Opštine Leskovac za učesnike konkursa je organizovana izložba i proglašenje najuspešnijih radova.

Prvu nagradu osvojio je učenik Nikola Dinić, dok je drugu nagradu osvojio David Mikić.

Zahvaljujući fantastičnoj energiji i profesionalnom pristupu koji je zahtevao ovaj projekat, iskazujem ogromnu zahvalnost svim učenicima odeljenja 7/2, koji su na najbolji način učinili da se ova školska godina završi na uspešan način, a naša škola prezentuje u najboljem svetlu.

Zahvaljujući fantastičnoj energiji i profesionalnom pristupu koji je zahtevao ovaj projekat, iskazujem ogromnu zahvalnost svim učenicima odeljenja 7/2, koji su na najbolji način učinili da se ova školska godina završi na uspešan način, a naša škola prezentuje u najboljem svetlu.

Nastavnik likovne kulture Bojan Konstantinović

Tags:

Kontakt

Osnovna škola "Svetozar Marković" Leskovac

e-mail: svetozarmarkovicle@yahoo.com

Telefon: 016/243244

© 2017 OŠ "Svetozar Marković" Leskovac All Rights Reserved.

Main Menu