Razredna - 2023-2024

"Proleće je procvalo, Sunce s neba zasjalo"

Ovim stihovima učenici drugog razreda dočekali su proleće, a svojim veštim ručicama, uz podršku svojih učitelja Ane, Tamare i Zorana, proleće uneli u svoje učionice.

Slikanje na majicama je bio pravi izazov, a razigrana slika na majici ostaće uspomena na jedan bezbrižan drugi razred, na jednu školu i na jedno proleće 2024. Pored dece uživali su i njihovi roditelji, a onda izašli napolje i odigrali fudbalsku utakmicu sa dečacima, dok su devojčice sa mamama preskakale vijače i sa učiteljicom Anom vozile rolere.

Učiteljica Tamara je oplemenila učionicu i zajedno sa učenicima zasadila cveće, učeći o delovima biljaka i njihovoj ulozi. Zatim su i zidove ukrasili prolećnim pejzažima i od papira pravili figure životinja i biljaka koji su vesnici proleća. Bio je to dan koji je na velika vrata primio čari prirode i sve što nam proleće pruža.