Razredna - 2023-2024

Između dve vatre-opštinsko takmičenje

U utorak 16.4.2024. na održanom opštinskom takmičenju u igrama „Između dve vatre“, u konkurenciji osnovnih škola, naši mali predstavnici, učenici drugog razreda, pokazali su da
su u ovom trenutku najveštiji i plasirali su se u dalji krug takmičenja.

Da bi osigurali plasman na regionalno takmičenje koje će se 13. 6. 2024. održati u Boru, morali su da pobede odlične protivnike koji su došli iz škola u Vučju i Bogojevcu.

Srčanost i spretnost su vrline koje su nas krasile danas, tako da smo odlično sproveli svoju taktiku, kaže naš Tadija Đurašević, koji nam je zajedno sa još 8 svojih drugova i drugarica izmamio osećaj ponosa.

Poželimo im sreću, neka se vrate još jednom kao pobednička ekipa koja brani boje stare dame kraj reke, naše škole „Svetozar Marković“.

„Sportske igre mladih“ je najveće takmičenje amaterskog sporta za decu školskog uzrasta, a pobednici sa regionalnih takmičenja plasiraće se na državno takmičenje.

izmedju dve vatre