Obaveštenje o realizaciji nastave od 21. februara 2022.

Poštovani učenici,

Odlukom Tima za praćenje i koordinisanje primene preventivnih mera u radu škola svi učenici će od ponedeljka početi sa radom po prvom modelu, a to znači neposredno ostvarivanje obrazovno-vaspitnog rada. U ponedeljak 21. februara 2022. godine učenici od 5. do 8. razreda počeće sa nastavom u prepodnevnoj smeni sa početkom u 7:30 časova;
učenici od 1. do 4. dolaze u popodnevnu smenu sa početkom u 13:30 časova.

Budući da je epidemiološka situacija znatno bolja od prethodnog perioda, moći ćemo ponovo u školske klupe svi zajedno, ali to ne znači da se svih dosadašnjih mera nećemo pridržavati.
Nošenje zaštitnih maski je obavezno za sve učenike, za sve zaposlene u školi i za treća lica koja u školu ulaze. Pojačane mere dezinfekcije ruku i prostorija u kojima borave učenici i zaposleni, kao i obavezno provetravanje prostorija je još uvek na snazi.
U nadi da ćemo po ovom modelu raditi do kraja ove školske godine, želim vam još jednom srećan početak!

Direktorka škole
Tamara Janković