Osmaci na izletu

Dana 10. maja 2018. godine Učenički parlament organizovao je tradicionalni izlet za osmake do Caričinog grada i fabrike vode u Gorini.

Osmomartovsko iznenadjenje nastavnicama i učiteljicama

Članovi Učeničkog parlamenta i likovne sekcije škole odlučili su da svojom kreativnošću obraduju nastavnice, učiteljice i direktorku škole Tamaru Janković povodom Dana žena.

Prezentacija o Svemiru

U novembru (16.11. 2017.) su učenici osmog razreda, čalanovi Učeničkog parlamenta, održali prezentaciju na temu Svemir učenicima petog razreda.

Prolećni turnir u fudbalu

U organizaciji Učeničkog parlamenta  Osnovne škole „Svetozar Marković“  25.04.2018. godine održan je prolećni turnir u fudbalu.

Kviz znanja u Osnovnoj školi „Vožd Karađorđe“ Leskovac

Učenici osmog razreda, članovi učeničkog paralmenta su u četvrtak  25.1.2018. povodom Svetosavskih svečanosti učestvovali u kvizu znanja u Osnovnoj školi „Vožd Karađorđe“

Kviz znanja

U organizaciji Učeničkog parlamenta  16.11.2017. godine održan je Kviz znanja i opšte kulture.

Uskršnja humanitarna akcija

Prlamentarci su opet pokazali svoju humanost. Organizovali su humanitarnu akciju u gradskom parku.

Kviz za osmake povodom Dana škole

Učenički parlament  je 4. decembra organizovao kviz  u okviru aktivnosti  povodom  Dana škole.

Maskenbal

I u ovoj godini, kao i svih prethodnih maskenbal povodom Noći veštica, koji organizuje Učenički parlament, pokupio je sve simpatije.