Predmetna 2017/2018

Kviz ,,Igraj za zdravlje, droga jok bre!!!“

25. juna 2018. godine održano je finale kviza ,,Igraj za zdravlje, droga jok bre!!!“ u organizaciji Odbora za prevenciju bolesti zavisnosti i borbu protiv verskih sekti. Takmičili su se učenici 6. razreda, a našu školu predstavljali su: Cveta Stojanović VI – 4, Danica Stojanović VI – 5 i Ilija Janjić VI – 5.

Nakon velike borbe, koja je obuhvatala četiri susreta u kvizu sa učenicima 20 škola na teritorije Grada Leskovca, učenici su stigli do finala i ubedljivo pobedili sve ostale ekipe.

Priznanja i nagrade za njihov uspeh nisu izostale, pa je povodom toga 26. juna (Međunarodni dan borbe protiv narkomanije), u Svečanoj sali Grada Leskovca, organizovana podela nagrada svim učenicima koji su učestvovali u finalu kviza. Svaki učenik naše škole dobio je tablet i zahvalnicu za osvojeno prvo mesto i učešće u kvizu.

Bravo, samo tako nastavite!