Predmetna 2019/2020

Ne bacajmo otpad  u reke! Izbacimo loše  navike

JKP Vodovod je raspiasao likovni konkurs na temu „Ne bacajmo otpad  u reke! Izbacimo loše  navike!“

U subotu 30.11.2019.godine u holu Leskovačkog kulturnog centra postavlјena je izložba nagrađenih likovnih radova. Nagrađeni učenici su dobili vaučere u iznosu od 1.200,00 dinara, a učenici čiji su radovi ušli u uži izbor nagrađeni su i računarima koji su uručeni školama.

Našu školu prestavlјale su učenice:

1. Jelena Stanković 8/2
  2. Ana Jovanović 5/4
  3. Ivana Tasić 8/2

U jakoj konkurenciji rad učenice Jelene Stanković 8/2 izabran je kao jedan od tri najbolјa rada na konkursu pa je osim vaučera, Jelena za školu osvojila i računar, koji je tom prilikom i uručen. Učenike je pratio nastavnik likovne kulture Bojan Konstantinović. Čestitamo nastavniku i deci i želimo još mnogo naagrada u ovoj školskoj godini.

Ne bacajmo otpad u reke Izbacimo loše navike 1