Predmetna 2020/2021

Nagrađeni učenici na Svetosavskom konkursu

Domaćin ovogodišnjih svetosavskih svečanosti bila je OŠ ,,Milutin Smilјković“ iz Vinarca. Povodom školske slave raspisani su konkursi u likovnom, literarnom, pevačkom i recitatorskom stvaralaštvu. Naša škola je učestvovala na skoro svim konkursima, a nagrade učenika pokazuju da mi zaista sledimo put Svetog Save.

Nagrađeni učenici su:

• Đorđe Stanković, učenik 8. razreda, 1. nagrada u recitovanju
  • Ana Jovanović, učenica 6. razreda, 1. nagrada u likovnom stvaralaštvu
  • Simeon Tasić, učenik 8. razreda, 2. nagrada u likovnom stvaralaštvu
  • Lena Đorđević, učenica 8. razreda, pohvala za likovno stvaralaštvo
  • Hana Šmelcerović-Cakić, učenica 5. razreda, pohvala za likovno stvaralaštvo

Svečana dodela nagrada bila je 27. 1. 2021. godine u Narodnom pozorištu. Akademiji su prisustvovali svi nagrađeni učenici sa svojim nastavnicima i direktorkom škole. Zaista je bila čast videti toliki broj naših đaka na bini. Zato im od srca čestitamo!!!

Đački parlament napravio je panoe koji krase hodnike škole likom i delom Svetog Save. To su radovi učenika i misli ovog velikana koji je čuvar sveta postojećeg.