Predmetna 2020/2021

Prodajna izložba “Uskršnja jaja” u organizaciji Učeničkog parlamenta

Povodom predstojećeg praznika Uskrsa organizovano je niz radionica i aktivnosti u školi. Učenički parlament je pripremio svoju desetu po redu veliku prodajnu izložbu “Uskršnja jaja”.

Izložba će biti održana u četvrtak 29. aprila u gradskom parku sa početkom u 11 časova.

Ovogodišnjoj prodajnoj izložbi pridružio se Robert Dimitrijević, pripravnik u nastavi likovne kulture, koji je svojim prekrasnim radovima uskršnjih jaja dao doprinos ovoj akciji. Robert je školi poklonio deset uskršnjih jaja i time će učiniti da ova humanitarna akcija bude još uspešnija. Pozivamo vas da posetite našu izložbu, da se divite našim radovima i da kupovinom ovih malih remek-dela pomognemo onima kojima je pomoć potrebna.