Razredna - 2017/2018

Potraga za blagom - projektna aktivnost

Vreme realizacije: 10.6. 2018.

Organizator/realizator aktivnosti: Roditelji i učenici odeljenja 4/1 sa učiteljicom Anom Gavrilović

Cilj aktivnosti: Sistematizacija znanja, obilaženje značajnih mesta i druženje roditelja i dece.

Opis aktivnosti:  Zajedno sa roditeljima učiteljica je organizovala potragu za blagom.  Bilo je pet lokacija u gradu gde su učenici pronalazili zadatke, rešavali zadatke iz matematike, srpskog jezika i prirode i društva, a zatim pomoću zagonetke otkrivali sledeću lokaciju. Neki roditelji su bili raspoređeni na tim mestima, dok su drugi bili sa grupom dece, a ostali pripremili gozbu kao nagradu za uložen trud. Druženje roditelja sa decom se nastavilo u skolskom dvorištu u raznim takmičarskim igrama. Ni kiša koja je padala nije omela tragače, a ni roditelje da uživaju u još jednoj zajedničkoj aktivnošću koju će pamtiti.