Razredna - 2019/2020

Na otvaranju izložbe „Bio jednom jedan laf“

U utorak, 24.septembra, učenici IV/3 su sa svojom učiteljicom Sanelom Ćirić prisustvovali otvaranju izložbe “Bio jednom jedan laf” u Leskovačkom kulturnom centru. Izložbu je pripremila Biblioteka grada Beograda i posvećena je životu i radu Duška Radovića. Autori izložbe su Olga Krasić Marjanović, Violeta Đorđević i Vladislava Ivković Marković.

Ovom izložbom Kulturni centar želi da podseti na delo ovog pisca u godini kada se obeležava 35 godina od njegove smrti.

Autori izložbe su na zanimljiv način predstavile delo Duška Radovića i samu izložbu, a učenici su bili u prilici da uživaju u njegovim stihovima i citatima koji su raspoređeni na 40 panoa, potvrđujući još jednom da se bez Duška Radovića teško može zamisliti detinjstvo.