Razredna - 2022/2023

Mladi pesnici na ekskurziji

Na literarnom konkursu ,,Moravske elegije" u čast pesniku Branku Miljkoviću koji je raspisao  Dom kulture Brestovac, 10.aprila 2023.godine Mila Mišić IV-2 je osvojila prvu nagradu za pesmu ,,Zvono kao spas", a Ana Dinić IV-2 je pohvaljena za ciklus pesama o članovima porodice.

Obe učenice i učiteljica Tatjana Stojković su nagrađene jednodnevnom ekskurzijom sa ostalim nagrađenim dobitnicima konkursa i organizatorima. To putovawe sa posetom manastirima Manasija, Ravanica , Sveti Sisoje, Muzeju rudarstva i Senjskom rudniku kao i spomeniku prirode Krupajsko vrelo je realizovano 13.maja 2023.godine.

Učenice i učiteljica su na putovanju upoznale nove drugare, naučile mnogo toga novog, uživale u prirodnim lepotama naše zemlje i sa njega ponele mnogo lepih utisaka i uspomena koje će dugo pamtiti.