Predmetna 2018/2019

Opštinsko takmičenje iz engleskog jezika

Počela je sezona školskih takmičenja iz svih predmeta. Naredne subote u martu, aprilu i maju biće ispunjene brojnim priznanjima i nagradama, na našu radost i radost svih naših učenika.

Opštinsko takmičenje iz engleskog jezika održano je 23.02.2019. u OŠ ”Trajko Stamenković” u Leskovcu.  Pravo na učešće imaju učenici 8. razreda koji engleski jezik imaju kao predmet od 1. razreda.

Našu školu predstavlјala su  3  učenika u pratnji svoje nastavnice Zorke Milenković.  Za sledeći nivo, Regionalno takmičenje plasirala se  Nikolija Mitić učenica  VIII/1.

Od ukupno  34 učesnika samo 4 učenika ide dalјe, među njima i naša Nikolija.

Regionalni nivo takmičenja biće održan 23.03.2019. godine u OŠ “ Trajko Stamenković” u Leskovcu

Čestitamo nastavnici i učenicima i želimo im  uspeh i na sledećem nivou takmičenja.