Razredna - 2017/2018

U susret Vaskrsu

I ove godine su đaci verske nastave učestvovali u raznim akivnostima povodom nastupajućeg praznika Hristovog Vaskrsenja. Kao i svake godine pokušali smo da uredimo školski prostor vaskršnjim motivima u nadi da će čitava škola odisati prazničnim raspoloženjem. Učenici razredne nastave su likovnim radovima, izradom vaskršnjih korpica, farbanjem jaja i pravljenjem raznih drugih motiva ulepšali hodnike škole i izložbeni prostor. Učenici šestog i sedmog razreda su učestvovali u izradi tematskog panoa koji osim estetskog ima i edukativni smisao. Njime smo ukratko želeli da približimo svim đacima i zapošljenima u školi hronološki tok nadolazećih praznika, njihov značaj i smisao. Takođe smo pokušali da rasvetlimo i običaje koji se za ove praznike vezuju.

Veroučitelj

Katarina Jović

Uskršnje jaje - radionice prvaka

U četvrtak 29. marta Uskršnjim motivima bavili su se i prvaci na likovnoj radionici " Usršnje jaje" koja je realizovana u svim odeljenjima. Nakon završene radionice sve radove učenici su zajedno sa svojim učiteljima Marijom Nikolić, Žaklinom Stojiljković i Goranom Stankovićem izložili na panoima u hodniku škole.